Vizualizační tabule, Strana 2

16 položek celkem
VB SH4 MA 2
341,40 Kč včetně DPH
282,15 Kč / ks

Držák na popisovače tabulí - magnetický Balení: 1 ks  

Kód: VB-SH4-MA
VB BA MA 2
664,83 Kč včetně DPH
549,45 Kč / ks

Úložný box na popisovače + stěrka na tabuli s magnetem Balení: 1 ks  

Kód: VB-BA-MA
VB BA MA anwendung 2
393,67 Kč včetně DPH
325,35 Kč / 100 ks

Náhradní čistící utěrka ke stěrce na tabuli Balení: 100 ks  

Kód: VB-LP
Ordnerhalter VB ZB002 2
1 202,91 Kč včetně DPH
994,14 Kč / ks

Úložiště na složky pro vizualizační tabuli Balení: 1 ks

Kód: VB-ZB002

Lean-Corner-1 2 3Vám zajistí ​​neustálý přehled provozu a umožní vytvoření systému řízení výroby ve Vaší společnosti. Jsou vyrobeny z hliníkových profilů a bílých magnetických, popisovatelných desek (whiteboardů) a jsou vhodné pro použití v průmyslu nebo výrobě. Rychlé, snadné a přehledné poskytování informací a důležitých údajů na centrálních místech společnosti je důležitou součástí hladkého chodu provozu. Vizualizační tabule jsou ideálním řešením pro přehledné zobrazení všech důležitých informací a mohou plnit širokou škálu funkcí - umožňují graficky a jasně zobrazit pracovní procesy a úrovně výkonu, porovnat Vaše cíle a výsledky a rychleji identifikovat přerušení výroby nebo chyby v procesech.

VB-LC360-500 2 3V závislosti na oblasti použití existují různé varianty tabulí: nástěnky jsou vhodné pro trvalé použití. Lze je snadno připevnit na stěnu a používat jako popisovatelné, magnetické tabule. Samostatně stojící nástěnky s oboustranným použitím mohou být vybaveny různými magnetickými držáky dokumentů. Cube nástěnky (kostky, otočné kostky) na centrálních místech umožňují lepší organizaci schůzí a porad zaměstnanců. Jejich tvar umožňuje snadné využití i v méně prostorném místě. Stanice milkrun (zastávka) slouží jako jasné označení místa zastavení na trase (milkrun). 

Vizualizační tabule je stejně individuální jako společnost, ve které se využívá. Navrhujeme tabule s logem Vaší společnosti a různými popisy podle Vaší specifikace. Individuálně poskytujeme potištěné bílé tabule s grafikou či tabulkami pro srozumitelnou vizuální prezentaci. Naše společnost pro Vás navrhne a vyrobí tabuli na míru.